• Pogrążeni w wielkim smutku…

     • Ś.P.
      Jakub Łopatowski

      ZMARŁ DNIA 25 STYCZNIA 2024 r.

       

      Z przykrością informujemy, że dnia 25.01.2024 r. przeżywszy 45 lat zmarł Jakub Łopatowski. Zawiadamia pogrążona w smutku najbliższa Rodzina.

       

      Pogrzeb

      02.02.2024 (Piątek)
      Godzina 12:00


      Msza św. Żałobna zostanie odprawiona w kościele św. Krzyża (Podolszyce Północ), po czym nastąpi przewiezienie urny z prochami do grobu na cmentarz Grabówka.

       

      Parafia Rzymskokatolicka Świętego Krzyża, ul. Kutrzeby 2A
      Płock

       

      https://nekrolog.eklepsydra.pl/powiadomienie/G0IVF3170VFU

      Pogrążeni w wielkim smutku i pełni żalu informujemy, że w dniu 25 stycznia 2024 roku zmarł śp. Jakub Łopatowski, wieloletni nauczyciel, ulubiony wychowawca pokoleń młodzieży i Kierownik Szkolenia Praktycznego, nasz Drogi Kolega i Przyjaciel.

     • DIECEZJALNY KONKURS PLASTYCZNY RODZINNYCH SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

     • Wydarzeniem towarzyszącym Orszakowi Trzech Króli był Diecezjalny Konkurs Plastyczny Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych. W tym roku przypada  800. rocznica budowy pierwszej szopki przez św. Franciszka z Asyżu we włoskim Greccio w 1223 r.

      Komisja Zespołu ds. Diecezjalnego Konkursu Plastycznego Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” powołana przez Komitet Organizacyjny XIII Orszaku Trzech Króli w Płocku na posiedzeniu 3. stycznia 2024 r. dokonała wyboru i klasyfikacji prac spośród wszystkich prac biorących udział w Konkursie.

      Nasi uczniowie Szymon Kęsy, Krystian Kowalski i Arkadiusz Olszewski otrzymali wyróżnienie za wykonanie szopki bożonarodzeniowej w kategorii szkół ponadpodstawowych.

      Konkurs objęty był Patronatem honorowym przez:
      Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego;
      Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika;
      Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aurelię Michałowską.

     • 32 Finał WOŚP w Elektryku

     • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagościła w naszym „Elektryku” W piątek tj. 5 stycznia 2024 r. na sali gimnastycznej odbył się kolejny koncert zorganizowany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 32 finał „Płuca po pandemii gramy dla dzieci i dla dorosłych”. Z uwagi na ilość chętnych do udziału, koncert został zagrany dwukrotnie tak aby wszyscy bezpiecznie mogli go zobaczyć. Celem tegorocznej zbiórki jest pozyskanie środków finansowych na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. To już tradycja, że koncert w naszej Szkole przyciąga młodzież, która chętnie pomaga potrzebującym.

      Dla społeczności szkolnej wystąpili: Bartosz Peciakowski, uczeń klasy V TDP oraz absolwenci "Elektryka" - Rafał Marszałek i Jakub Tomczak. Grających wsparł ojciec jednego z naszych uczniów pan Michał Bohdan. Wokalnie koncert uświetnili: Ola Wronowska, Joanna Bohdan oraz Maciej Bohdan, który jest uczniem klasy V TAP.

      Za organizację tego wydarzenia odpowiedzialny był Samorząd Uczniowski pod kierownictwem pani Ireny Zielińskiej oraz Idy Petery. Zaangażowani uczniowie to Nikodem Patentas i Mikołaj Popiłko.

      Organizatorzy tegorocznego koncertu na rzecz WOŚP bardzo dziękują społeczności szkolnej za przybycie na koncert, zaangażowanie oraz bezinteresowną pomoc ulokowaną w WOŚP-wej puszce. SIEMA!!!

   • Kontakt

    • Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Płocku
    • (+48) 24 366‒99‒91
    • ul. Narodowych Sił Zbrojnych 7,
     09-400 Płock
     Poland
    • 7:00–15:00 (od poniedziałku do piątku)
    • W sprawach rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 sekretariat jest czynny w godzinach 8:00–14:00
   • Logowanie