• Rada Pedagogiczna

        Zespołu Szkół Zawodowych
        im. Marii Skłodowskiej‐Curie w Płocku
         

          Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
        1. Baryła Krzysztof przedmioty zawodowe
        2. Baryła Małgorzata matematyka
        3. Chlebny Andrzej przedmioty zawodowe
        4. Cichosz Grzegorz przedmioty zawodowe
        5. Ciećwierz Katarzyna język polski
        6. Dzierżawski Ryszard przedmioty zawodowe
        7. Garland Agnieszka język angielski
        8. Gąsiorowski Rafał przedmioty zawodowe
        9. Gąsiorowski Tadeusz przedmioty zawodowe
        10. Grześkowiak‐Kozłowska Ewa psycholog
        11. Hetkowska Bożena przedmioty zawodowe
        12. Jankowski Sławomir przedmioty zawodowe
        13. Jeziorska Małgorzata język niemiecki
        14. Kajkowski Marek przedmioty zawodowe
        15. Kapela Artur wychowanie fizyczne
        16. Kapela Marta język angielski
        17. Karaman Jacek przedmioty zawodowe
        18. Kardaś Sławomir przedmioty zawodowe
        19. Kasprzak Jolanta chemia
        20. Kąpiński Sławomir wychowanie fizyczne
        21. Kiełbasiewicz Emilia historia
        22. Kowalski Paweł przedmioty zawodowe
        23. Kozyra Joanna język angielski
        24. Kozyra Tomasz wychowanie fizyczne
        25. Krzewińska Hanna język polski
        26. Kulikowska Agnieszka język polski
        27. Kuliński Piotr przedmioty zawodowe
        28. Lemanowicz Dariusz przedmioty zawodowe
        29. Lesiuk Mariusz język niemiecki
        30. Lewandowski Damian matematyka
        31. Lewandowski Rafał przedmioty zawodowe
        32. Łopatowski Jakub przedmioty zawodowe
        33. Łyziński Stanisław przedmioty zawodowe
        34. Magierska Małgorzata pedagog
        35. Malesa Agnieszka bezpieczeństwo i higiena pracy
        36. Milczarek Bogdan przedmioty zawodowe
        37. Milewski Adam przedmioty zawodowe
        38. Nawrocki Zbigniew przedmioty zawodowe
        39. Nejman Krzysztof wychowanie fizyczne
        40. Niedzielski Jerzy fizyka
        41. Olenderek Joanna język angielski
        42. Paczkowska Ewa matematyka
        43. Pajek Kamil matematyka
        44. Pasikowski Krzysztof przedmioty zawodowe
        45. Pawłowski Robert przedmioty zawodowe
        46. Petera Ida język angielski
        47. Piórkowski Wojciech religia
        48. Pocheć Marcin przedmioty zawodowe
        49. Portalska Barbara geografia
        50. Rosowska Agnieszka fizyka
        51. Rumianowski Jarosław przedmioty zawodowe
        52. Siemieniako Katarzyna język angielski
        53. Siemienik Krzysztof język niemiecki
        54. Sitarczyk Donata matematyka
        55. Smoliński Sebastian przedmioty zawodowe
        56. Stępniewski Mariusz wychowanie fizyczne
        57. Strzałkowski Paweł przedmioty zawodowe
        58. Szadkowski Dariusz psycholog
        59. Szczepkowska‐Okraszewska Joanna religia
        60. Szpetulski Jacek przedmioty zawodowe
        61. Szwech Jan przedmioty zawodowe
        62. Szymański Jan przedmioty zawodowe
        63. Szymborski Stefan przedmioty zawodowe
        64. Trzciński Zdzisław przedmioty zawodowe
        65. Twarda‐Wojda Ewa język polski
        66. Walczak Krzysztof przedmioty zawodowe
        67. Warda Adam religia
        68. Wiatrek Wiesław przedmioty zawodowe
        69. Wieteska Tomasz przedmioty zawodowe
        70. Wiktorowska Magdalena język niemiecki
        71. Wiśniewska Ewa przedsiębiorczość i geografia
        72. Witek Marek przedmioty zawodowe
        73. Witkowski Paweł przedmioty zawodowe
        74. Włodarska Magdalena biblotekarz
        75. Wojciechowska Oliwia historia
        76. Zagroba Aleksandra przedmioty zawodowe
        77. Zagroba Tomasz przedmioty zawodowe
        78. Zielińska Irena biblotekarz
        79. Zieliński Zdzisław przedmioty zawodowe
        80. Zwarycz Adam przedmioty zawodowe