• Rada Pedagogiczna

        Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej‐Curie w Płocku
         

          Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
        1. Baryła Krzysztof przedmioty zawodowe
        2. Baryła Małgorzata matematyka
        3. Bogiel Marek przedmioty zawodowe
        4. Chlebny Andrzej przedmioty zawodowe
        5. Chomka-Radzymińska Joanna język niemiecki
        6. Cichosz Grzegorz przedmioty zawodowe
        7. Dąbrowski Adam język polski
        8. Dzierżawski Ryszard przedmioty zawodowe
        9. Garland Agnieszka język angielski
        10. Gierwatowski Robert przedmioty zawodowe
        11. Grześkowiak-Kozłowska Ewa psycholog
        12. Jankowski Sławomir przedmioty zawodowe
        13. Jeziorska Małgorzata język niemiecki
        14. Kajkowski Marek przedmioty zawodowe
        15. Kapela Artur wychowanie fizyczne
        16. Kapela Marta język angielski
        17. Karaman Jacek przedmioty zawodowe
        18. Kardaś Sławomir przedmioty zawodowe
        19. Kalwasiński Andrzej historia
        20. Kąpiński Sławomir wychowanie fizyczne
        21. Kiełbasiewicz Emilia historia
        22. Kińska Małgorzata biologia
        23. Kowalski Paweł przedmioty zawodowe
        24. Kozyra Joanna język angielski
        25. Kozyra Tomasz wychowanie fizyczne
        26. Krzewińska Hanna język polski
        27. Kulikowska Agnieszka język polski
        28. Kuliński Piotr przedmioty zawodowe
        29. Kunikowska Ilona fizyka
        30. Lemanowicz Dariusz przedmioty zawodowe
        31. Lesiuk Mariusz język niemiecki
        32. Lewandowska Anna pedagog specjalny
        33. Lewandowski Damian matematyka
        34. Lewandowski Rafał przedmioty zawodowe
        35. Łopatowski Jakub przedmioty zawodowe
        36. Łyziński Stanisław przedmioty zawodowe
        37. Magierska Małgorzata pedagog
        38. Mielczarek-Gomoła Anna język polski
        39. Milczarek Bogdan przedmioty zawodowe
        40. Milewski Adam przedmioty zawodowe
        41. Nawrocki Zbigniew przedmioty zawodowe
        42. Nejman Krzysztof wychowanie fizyczne
        43. Niedzielski Jerzy fizyka
        44. Nisztor Kinga wychowanie fizyczne
        45. Olenderek Joanna język angielski
        46. Paczkowska Ewa matematyka
        47. Pajek Kamil przedmioty zawodowe
        48. Papieżyński Michał przedmioty zawodowe
        49. Pasikowski Krzysztof przedmioty zawodowe
        50. Pawłowski Robert przedmioty zawodowe
        51. Petera Ida język angielski
        52. Pietrzak Katarzyna historia
        53. Piórkowski Wojciech religia
        54. Pocheć Marcin przedmioty zawodowe
        55. Podraska Krzysztof pedagog specjalny
        56. Portalska Barbara geografia
        57. Rode Henryk przedmioty zawodowe
        58. Rosowska Agnieszka fizyka
        59. Rumianowski Jarosław przedmioty zawodowe
        60. Siemieniako Katarzyna język angielski
        61. Smoliński Sebastian przedmioty zawodowe
        62. Stempnowska Małgorzata matematyka
        63. Stępniewski Mariusz wychowanie fizyczne
        64. Strzałkowski Paweł przedmioty zawodowe
        65. Szadkowski Dariusz psycholog
        66. Szczepkowska Joanna religia
        67. Szóstak Ewa chemia
        68. Szpetulski Jacek przedmioty zawodowe
        69. Szwech Jan przedmioty zawodowe
        70. Szymański Jan przedmioty zawodowe
        71. Szymborski Stefan przedmioty zawodowe
        72. Twarda-Wojda Ewa język polski
        73. Walczak Krzysztof przedmioty zawodowe
        74. Warda Adam religia
        75. Wieteska Tomasz przedmioty zawodowe
        76. Wiktorowska Magdalena język niemiecki
        77. Wiśniewska Ewa przedsiębiorczość i geografia
        78. Witek Marek przedmioty zawodowe
        79. Włodarska Magdalena bibliotekarz
        80. Wojciechowska Oliwia historia
        81. Zagroba Aleksandra przedmioty zawodowe
        82. Zagroba Tomasz przedmioty zawodowe
        83. Zielińska Irena bibliotekarz
        84. Zieliński Zdzisław przedmioty zawodowe
        85. Zwarycz Adam przedmioty zawodowe
        86. Żebrowska Anna matematyka
    • Kontakt

      • Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Płocku
      • (+48) 24 366‒99‒91
      • ul. Narodowych Sił Zbrojnych 7, 09-400 Płock Poland
      • 7:00–15:00 (od poniedziałku do piątku)
      • W sprawach rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 sekretariat jest czynny w godzinach 8:00–14:00
    • Logowanie