• Zbiórka elektrośmieci

• PRZYNIEŚ ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRONICZNY I ELEKTRYCZNY

Zbiórka sprzętu odbywa się na terenie Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Płocku na parkingu z tyłu szkoły w godzinach 8:00–13:15.

Co zbieramy?

Sprzęt RTV, AGD, komputery, telewizory, pralki, lodówki, kuchenki, radia, miksery, suszarki, itp.

• Dzień otwarty

• Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych (wraz z opiekunami) zainteresowanych nauką w naszej szkole na „Dzień otwarty” 21.04.2023 roku — zaczynamy o godzinie 13:00.

• Zawodowiec 2022

• 14 marca 2023 roku w hotelu Belotto w Warszawie odbyła się Gala wręczania nagród w Konkursie „Zawodowiec 2022” zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, KGHM Polska Miedź S.A. oraz Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Wyróżnienie w konkursie w dziedzinie ELEKTRYKA i bon na kwotę 1000 PLN otrzymał Jarosław Rumianowski.

• Zwolnieni z teorii

• W ramach Międzynarodowej Olimpiady Zwolnieni z teorii – projektu społecznego „Elektryk na pompie” odbył się cykl spotkań 28.02.2023 r. i 02.03.2023 r. z trenerem personalnym Michałem Buczyńskim i fizjoterapeutką Agatą Stasiak z FIT MAJK SZAMAN. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat „Aktywności fizycznej a zdrowie”. Następnie pod okiem specjalistów uczestniczyli w intensywnym treningu.
            W ramach tego samego projektu (28.02.2023r.) uczniowie uczestniczyli w spotkaniu na temat „Zdrowego stylu życia”, które poprowadziła pani dietetyk Joanna Domańska-Markiewicz z A.Makemefit.

• „Świat bez Kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”
            — Pierre de Brantome

Drogie Panie

Z okazji 8 marca, w imieniu swoim jak i całej męskiej spoteczności Zespotu Szkół Zawodowych im. Marii Sktodowskiej-Curie, pragnę wszystkim Wspaniałym Kobietom złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z życia rodzinnego.

Niech zawsze towarzyszy Wam szacunek, życzliwość i zrozumienie. Niech nie zabraknie w Waszym życiu okazji do uśmiechu a dobry humor niech towarzyszy Wam wszędzie i o każdej porze. Bądźcie zawsze szczęśliwe, złym losom nieznane, uprzejme, czułe, tkliwe, przez wszystkich kochane. Życzę tyle spokoju, ile tylko potrzebujecie. Życzę wszystkim Paniom radości i szczęścia.

Dyrektor ZSZiMSC w Płocku
            Krzysztof Podraska