• Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

      •   Nazwisko Imię  
        1. Baryła Krzysztof czwartek 12:20–13:20
        2. Baryła Małgorzata czwartek 9:45–10:45
        3. Chlebny Andrzej środa 15:30–16:30
        4. Cichosz Grzegorz poniedziałek 15:45–16:15
        5. Dzierżawski Ryszard poniedziałek 9:45–10:45
        6. Garland Agnieszka czwartek 12:00–12:30
        7. Gąsiorowski Rafał wtorek 10:30–11:30
        8. Gąsiorowski Tadeusz wtorek 12:30–13:20
        9. Jankowski Sławomir czwartek 12:30–13:30
        10. Jeziorska Małgorzata wtorek 10:30–11:30
        11. Kajkowski Marek piątek 14:50–15:50
        12. Kapela Artur poniedziałek 11:30–12:30
        13. Kapela Marta wtorek 8:30–9:30
        14. Karaman Jacek poniedziałek 9:35–10:35
        15. Kardaś Sławomir wtorek 17:00–17:30
        16. Kąpiński Sławomir piątek 8:40–9:40
        17. Kiełbasiewicz Emilia poniedziałek 10:30–11:30
        18. Kińska Małgorzata wtorek 10:30–11:30
        19. Kotecka Natalija czwartek 7:00–7:30
        20. Kowalski Paweł środa 14:10–15:10
        21. Kozyra Tomasz poniedziałek 10:30–11:30
        22. Krzewińska Hanna środa 10:35–11:35
        23. Kulikowska Agnieszka środa 11:30–12:30
        24. Kuliński Piotr wtorek 9:40–10:40
        25. Lemanowicz Dariusz piątek 9:45–10:45
        26. Lesiuk Mariusz wtorek 14:55–15:55
        27. Lewandowska Anna wtorek 7:00–8:00
        28. Lewandowski Damian piątek 9:45–10:45
        29. Lewandowski Rafał piątek 13:15–14:15
        30. Łopatowski Jakub poniedziałek 16:00–17:00
        31. Łyziński Stanisław poniedziałek 9:30–10:30
        32. Magierska Małgorzata czwartek 12:20–13:20
        33. Mielczarek-Gomoła Anna czwartek 11:20–12:20
        34. Milczarek Bogdan wtorek 11:00–11:30
        35. Milewski Adam środa 13:20–14:20
        36. Nawrocki Zbigniew czwartek 10:35–11:35
        37. Nejman Krzysztof poniedziałek 9:35–10:35
        38. Niedzielski Jerzy środa 9:40–10:40
        39. Olenderek Joanna piątek 15:00–16:00
        40. Paczkowska Ewa czwartek 7:50–8:50
        41. Pajek Kamil wtorek 15:00–16:00
        42. Pasikowski Krzysztof środa 16:00–16:30
        43. Pawłowski Robert wtorek 13:00–14:00
        44. Petera Ida piątek 7:50–8:50
        45. Piórkowski Wojciech środa 9:45–10:45
        46. Pocheć Marcin poniedziałek 10:30–11:30
        47. Podraska Krzysztof wtorek 16:00–17:00
        48. Portalska Barbara czwartek 9:35–10:35
        49. Rosowska Agnieszka piątek 10:30–11:30
        50. Rumianowski Jarosław wtorek 8:45–9:45
        51. Siemieniako Katarzyna poniedziałek 10:30–11:30
        52. Smoliński Sebastian wtorek 11:30–12:30
        53. Stępniewski Mariusz piątek 12:20–13:20
        54. Strzałkowski Paweł piątek 7:00–8:00
        55. Szadkowski Dariusz piątek 15:30–16:30
        56. Szczepkowska-Okraszewska Joanna poniedziałek 8:00–8:30
        57. Szóstak Ewa poniedziałek 10:30–11:30
        58. Szpetulski Jacek poniedziałek 14:5515:55
        59. Szwech Jan poniedziałek 7:508:50
        60. Szymański Jan czwartek 14:55–15:55
        61. Szymborski Stefan środa 12:30–13:30
        62. Trzciński Zdzisław piątek 11:3012:30 (co drugi tydzień)
        63. Twarda-wojda Ewa środa 10:30–11:30
        64. Walczak Krzysztof piątek 13:30–14:30
        65. Warda Adam czwartek 9:45–10:45
        66. Wieteska Tomasz wtorek 9:40–10:40
        67. Wiktorowska Magdalena wtorek 7:45–8:45
        68. Wiśniewska Ewa poniedziałek 9:40–10:40
        69. Witek Marek wtorek 7:45–8:45
        70. Włodarska Magdalena piątek 8:00–9:00
        71. Wojciechowska Oliwia piątek 11:3012:30
        72. Zagroba Aleksandra poniedziałek 7:50–8:50
        73. Zagroba Tomasz wtorek 7:00–8:00
        74. Zielińska Irena poniedziałek 13:00–14:00
        75. Zieliński Zdzisław piątek 11:30–12:30
        76. Zwarycz Adam środa 10:30–11:30
        77. Żebrowska Anna środa 11:30–12:30