• Wykaz godzin dostępności w Roku Szkolnym 2023/2024

      • Lp. Nazwisko i imię Podpis
        1 Baryła Krzysztof Środa 11.30 – 12.30
        2 Baryła Małgorzata Środa 12.20 – 13.20
        3 Chlebny Andrzej Czwartek 10.00 – 10.30
        4 Chomka-Radzymińska Joanna Środa 12.20 – 13.20
        5 Dąbrowski Adam Środa 10.30 – 11.30
        6 Dzierżawski Ryszard Czwartek 10.30 – 11.30
        7 Gierwatowski Robert Wtorek 16.35 – 17.35
        8 Jankowski Sławomir Środa 14.05 – 15.05 (co dwa tygodnie)
        9 Jeziorska Małgorzata Poniedziałek 9.35 – 10.35
        10 Kajkowski Marek Piątek 9.35 – 10.35
        11 Kapela Artur Czwartek 10.30 – 11.30
        12 Kapela Marta Środa 10.30 – 11.30
        13 Karaman Jacek Wtorek 7.45 – 8.45
        14 Kąpiński Sławomir Środa 12.20 – 13.20
        15 Kiełbasiewicz Emilia Poniedziałek 8.45 – 9.45
        16 Kowalski Paweł Czwartek 9.35 – 10.35
        17 Kozyra Joanna Środa 11.30 – 12.30
        18 Kozyra Tomasz Środa 10.30 – 11.30
        19 Krzewińska Hanna Środa 10.30 – 11.30
        20 Kuliński Piotr Poniedziałek 10.30 – 11.30
        21 Lemanowicz Dariusz Środa 10.30 – 11.30
        22 Lesiuk Mariusz Środa 11.30 – 12.30
        23 Lewandowski Damian Piątek 10.30 – 11.30
        24 Lewandowski Rafał Poniedziałek 13.15 – 14.15
        25 Łyziński Stanisław Wtorek 11.30 – 12.30
        26 Magierska Małgorzata Poniedziałek 10.30 – 11.30
        27 Mielczarek-Gomoła Anna Wtorek 10.30 – 11.30
        28 Milczarek Bogdan Czwartek 11.30 – 12.30
        29 Milewski Adam Wtorek 10.30 – 11.30
        30 Nawrocki Zbigniew Wtorek 10.00 – 11.30
        31 Nejman Krzysztof Poniedziałek 8.50 – 9.50
        32 Niedzielski Jerzy Poniedziałek 10.30 – 11.30
        33 Olenderek Joanna Środa 15.00 – 16.00
        34 Paczkowska Ewa Piątek 7.30 – 8.30
        35 Pajek Kamil Piątek 10.30 – 11.30
        36 Papieżyński Michał Wtorek 9.45 – 10.45 (co dwa tygodnie)
        37 Pawłowski Robert Poniedziałek 12.30 – 13.30
        38 Petera Ida Środa 9.45 –10.45
        39 Piórkowski Wojciech Poniedziałek 11.30 – 12.30
        40 Pocheć Marcin Wtorek 13.05 – 14.05
        41 Portalska Barbara Piątek 9.45 – 10.45
        42 Rode Henryk Wtorek 12.20 – 13.20
        43 Rumianowski Jarosław Czwartek 11.30 – 12.30
        44 Siemieniako Katarzyna Poniedziałek 12.20 – 13.20
        45 Smoliński Sebastian Wtorek 11.30 – 12.30
        46 Stempnowska Małgorzata Poniedziałek 12.25 – 12.55
        47 Stępniewski Mariusz Wtorek 11.00 – 12.00
        48 Strzałkowski Paweł

        Wtorek godzina 12.20 – 13.20

        serwis samochodowy „TRIDENT”
        ul. Rembielińskiego 10

        49 Szadkowski Dariusz Piątek 15.00 – 16.00
        50 Szóstak Ewa Poniedziałek 10.30 – 11.30
        51 Szpetulski Jacek Poniedziałek 10.30 – 11.30
        52 Szwech Jan Wtorek 12.30 – 13.30
        53 Szymański Jan Poniedziałek 11.30 – 12.30
        54 Szymborski Stefan Czwartek 12.30 – 13.20
        55 Twarda-Wojda Ewa Czwartek 10.30 – 11.30
        56 Walczak Krzysztof Poniedziałek 13.15 – 14.15
        57 Warda Adam Czwartek 11.30 – 12.30
        58 Wieteska Tomasz Wtorek 12.20 – 13.20
        59 Wiktorowska Magdalena Wtorek 8.45 – 9.45
        60 Wiśniewska Ewa Wtorek 12.20 – 13.20
        61 Włodarska Magdalena Piątek 9.00 – 10.00
        62 Wojciechowska Oliwia Wtorek 11.30 – 12.30
        63 Zagroba Aleksandra Środa 10.30 – 11.30
        64 Zagroba Tomasz Piątek 12.30 – 13.30
        65 Zielińska Irena Wtorek 9.45 – 10.45
        66 Zieliński Zdzisław Środa 8.45 – 9.45
        67 Zwarycz Adam Środa 10.30 – 11.30
        68 Żebrowska Anna Czwartek 9.45 – 10.45
    • Kontakt

      • Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Płocku
      • (+48) 24 366‒99‒91
      • ul. Narodowych Sił Zbrojnych 7, 09-400 Płock Poland
      • 7:00–15:00 (od poniedziałku do piątku)
      • W sprawach rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 sekretariat jest czynny w godzinach 8:00–14:00
    • Logowanie